Divača–Hrpelje-Kozina–Buzet–Pula-SI
Legenda
Legenda železniških prog: Slovenija in obmejne regije
Current length & type of the line

121.8 km |
Single-track |
Non-electrified |

Mostly single-track & almost 87 percent of the line non-electrified.

Divača–Hrpelje-Kozina [16 km]
13.2%
Prešnica–SB Croatia [15.2 km]
12.5%
Pula–Buzet–SB Slovenia [90.6 km]
74.3%
Upgrade proposal

Single-track |
Electrification |
Speeds up to 120km/h |
Multi level crossings |

To be agreed upon on the inter-regional level.

Divača–Hrpelje-Kozina [16 km]
13.2%
Prešnica–SB Croatia [15.2 km]
12.5%
Pula–Buzet–SB Slovenia [90.6 km]
74.3%
Map: railway line by municipalities

Divača–Hrpelje-Kozina–Buzet–Pula [121.8 km]

Railway stations on the railway line Divača–Hrpelje-Kozina–Buzet–Pula. Presented on the map by municipalities.

Table: railway stations/stops by municipalities & location

Railway stations of the line Divača–Hrpelje-Kozina–Buzet–Pula. Presented in the table by municipalities and location.

StationMunicipality/CityLatitudeLongitude
1Railway station:DivačaDivača45.68155398540669413.965039299018763
2Railway station: RodikHrpelje-Kozina45.627064048622913.97512454226637
3Railway station:Hrpelje-KozinaHrpelje-Kozina45.6035899029042913.93517157005337
4Railway station:PrešnicaHrpelje-Kozina45.57053459597802513.941081710806966
5Railway station:PodgorjeKoper45.5344387381875213.942841148352983
6Railway station:RakitovecKoper45.4659699401208613.955254531856607
1Railway station: BuzetBuzet45.42625678204560613.985150379168214
2Railway station:NuglaBuzet45.4122797741078814.024348247526206
3Railway station:RočBuzet45.4003898171060414.038848326690577
4Railway station:Ročko PoljeBuzet45.3738251620981814.079945156108689
5Railway station:LupoglavLupoglav45.355515374781114.105426170365076
6Railway station:Hum u IstriBuzet45.34363986719013414.072805047035219
7Railway station:BorutCerovlje45.3043349157062414.052323959393325
8Railway station:CerovljeCerovlje45.27657760027591414.013814247411213
9Railway station:NovakiCerovlje45.2588480810348413.989455634668834
10Railway station:PazinPazin45.23975320854622613.946086815842513
11Railway stop:Heki stajalištePazin45.22491399541651413.894102432619123
12Railway station:HekiPazin45.21548258400020613.887180221579232
13Railway station:Sveti Petar u ŠumiSveti Petar u Šumi45.185099482615113.867192314155481
14Railway stop:Krajcar BrijegŽminj45.1600036206130913.862514495849611
15Railway station:ŽminjŽminj45.1463013647090613.85540126037317
16Railway station:KanfanarKanfanar45.1172138258621313.836690284744963
17Railway station:SmoljanciSvetvinčenat45.0918646207648713.84444717598621
18Railway station:SavičentaSvetvinčenat45.06582216943391513.858764767646791
19Railway station:ČabrunićiSvetvinčenat45.041538023199613.865967475611253
20Railway stop:Čabrunići SeloSvetvinčenat45.0307720887744413.864864110946657
21Railway station:JuršićiSvetvinčenat45.02486512775903513.865169914250778
22Railway station:VodnjanVodnjan44.9666956720261313.856066591283495
23Railway stop:Vodnjan stajališteVodnjan44.9608124684172713.855884075164797
24Railway station:GaližanaVodnjan44.93352169967272413.87145169068604
25Railway stop:ŠijanaPula44.9608124684172713.855884075164797
26Railway station:PulaPula44.87981732516535513.847118656165044
Občine na progi koridorja

Ta železniška proga prečka
tri občine v Sloveniji, šest občin in štiri mesta v Istri na Hrvaškem

Železniška proga Divača–Hrpelje–Kozina–Buzet–Pulj prečka tri občine v Sloveniji: Divačo, Hrpelje-Kozino in Koper, šest občin Lupoglav, Cerovlje, Sveti Petar u Šumi, Žminj, Kanfanar in Svetvinčenat ter štiri mesta Buzet, Pazin, Vodnjan in Pulj v Istri na Hrvaškem.

Buzet Coat of Arms
Mesto Buzet

Mesto Buzet ima pet železniških postaj na svoji železniški progi do Pulja.

Lupoglav coat of arms
Občina Lupoglav

Občina Lupoglav ima na svoji železniški progi proti Pulju eno železniško postajo.

Cerovlje coat of arms
Občina Cerovlje

Občina Cerovlje ima na železniški progi proti Pulju tri železniške postaje.

Sveti Petar u Šumi coat of arms
Občin Sveti Petar u Šumi

Občina Sveti Petar u Šumi ima eno železniško postajo na železniški progi proti Pulju.

Žminj coat of arms
Občina Žminj

Občina Žminj ima na železniški progi proti Pulju dve železniški postaji.

Kanfanar coat of arms
Občina Kanfanar

Občina Kanfanar ima na svoji železniški progi proti Pulju eno železniško postajo.

Svetvinčenat coat of arms
Občina Svetvinčenat

Občina Svetvinčenat ima na železniški progi do Pulja pet železniških postaj.

Vodnjan coat of arms
Mesto Vodnjan

Mesto Vodnjan ima na svoji železniški progi do Pule tri železniške postaje.

Pula coat of arms
Mesto Pula

Mesto Pula ima dve železniški postaji na železniški progi iz Divače oz. Buzeta.

Pustite komentar

Minimum 4 characters